M. Jameso siautulys nukalė „Monaco“ pergalę prieš „Bayern“ D-Mo buvo tuščias

Siautėjęs Mike‘as Jamesas atvedė Monako „Monaco“ (9/7) į devintąją pergalę Eurolygoje.

Mike'as Jamesas<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Dec 22, 2023, 9:04 PM, atnaujinta Dec 22, 2023, 11:40 PM

Prancūzijos klubas išvykoje 91:80 (17:14, 29:17, 21:29, 24:20) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (7/9) krepšininkais.

Šiame mače įspūdingą puolimo šokį atliko Mike‘as Jamesas. „Monaco“ lyderis per 31 minutę pelnė 28 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud.), išprovokavo 7 pražangas ir sukaupė 29 naudingumo balus.

M.Jamesui geriausiai talkino Elie Okobo. Prancūzas per 24 minutes sumetė 19 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 8/8 baud., atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir užfiksavo 26 naudingumo balų pasirodymą.

„Monaco“ lietuvis Donatas Motiejūnas šiame susitikime nežibėjo. Lietuvis per 13 minučių aikštelėje taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 3 naudingumo balus.

„Bayern“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Sylvaino Francisco pasirodymas. Gynėjas per 23 minutes įmetė 21 tašką (2/2 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir mačą baigė turėdamas 26 naudingumo balus.

Po šios pergalės Monako klubas nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 21 ir Carsenas Edwardsas 16 (3/5 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.).

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 28, Elie Okobo 19, Alpha Diallo 13 (4/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 4 atk. kam.) ir Johnas Brownas 12 (5/5 dvit., 2/2 baud., 3 atk. kam.).