M. Grigonis buvo blankus, bet „Panathinaikos“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje prieš „Olimpia“

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ Eurolygoje įveikė Milano „Olimpia“ ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Shavonas Shieldsas ir Marius Grigonis<br> SIPA/ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

2023-12-22 21:15, atnaujinta 2023-12-23 00:01

„Pao“ (9/7) išvykoje 76:68 (22:24, 19:17, 18:15, 17:12) įveikė „Olimpia“ (6/10) krepšininkus.

Graikijos grandų klube naudingiausiai sužaidė Kostas Sloukas, kuris pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 4/5 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir sukaupė 19 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai „Pao“ gretose rungtyniavo amerikietis Kendrickas Nunnas. Gynėjas pelnė 17 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

M.Grigonis „Panathinaikos“ gretose aikštelėje praleido 22,5 minutės, pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Olimpia“ gretose naudingiausiai žaidė Shavonas Shieldsas. Puolėjas per 31,5 minutės sumetė 13 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 18 naudingumo balų.

Kitą savaitę M.Grigonis ir jo komandos draugai susitiks su Roku Giedraičiu ir Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkais.

Be to, šiame mače nugaros traumą patyrė Mathiasas Lessortas, kuris ketvirtojo kėlinio pabaigoje aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 13, Johannesas Voigtmannas 12 (3/5 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.) ir Diego Flaccadori 10 (5/7 dvit.).

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 17, Mathiasas Lessortas 16 (7/11 dvit., 2/2 baud., 6 atk. kam., 6 išpr. praž., 3 klaid., 17 naud. bal.), Jerianas Grantas 10 (2/4 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam., 2 rez. perd.), Kostas Sloukas 9 (6 rez. perd., 5 atk. kam., 19 naud. bal.).