D. Sabonio spektaklis: lietuvis įspūdingu trigubu dviženkliu pranoko K. Durantą

Į pergalių kelią NBA čempionate sugrįžo Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (17/10) ekipa. Šį kartą Kalifornijos valstijos klubas pasiekė saldžią pergalę savų žiūrovų akivaizdoje.

D.Sabonis (su kamuoliu).<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 23, 2023, 7:50 AM, atnaujinta Dec 23, 2023, 7:58 AM

„Kings“ namie 120:105 (35:30, 30:24, 38:30, 17:21) pranoko „Phoenix Suns“ (14/14) krepšininkus.

D.Sabonis per 34 minutes įmetė net 28 taškus (12/13 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

27-erių lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Tiek pat taškų pralaimėtojams pelnė ir NBA žvaigždė Kevinas Durantas. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius.

„Kings“ rungtynes kontroliavo ir į priekį šovė nuo pirmųjų jų minučių – aikštės šeimininkai jau antrajame kėlinyje džiaugėsi dviženkliu pranašumu.

Per visą antrąją rungtynių dalį tęsėsi Sakramento klubo dominavimas – iki pat rungtynių pabaigos skirtumas nebuvo sumažintas žemiau 13 taškų, o vienu metu komandas ėmė skirti net 29 taškų (96:67).

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 28, De'Aaronas Foxas 23, Keeganas Murray 21, Harrisonas Barnesas 19.

„Phoenix Suns“: Kevinas Durantas 28, Devinas Bookeris 24, Graysonas Allenas 11.