Apkartusi J. Valančiūno naktis: nesulaikė turko ir baigė rungtynes anksčiau laiko

Praėjusi NBA naktis ne itin sėkmingai susiklostė tiek jo atstovaujamai „New Orleans Pelicans“ (17/13) ekipai, tiek ir jam pačiam. Lietuvos rinktinės kapitonas prisirinko pražangų, o Luizianos valstijos klubas namuose 104:106 (24:26, 27:21, 33:32, 20:27) nusileido „Houston Rockets“ (15/12) krepšininkams.

J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Dec 24, 2023, 8:09 AM, atnaujinta Dec 24, 2023, 8:11 AM

J.Valančiūnas per 26 minutes pasižymėjo įmesdamas 10 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit.), atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto lietuvis surinko 6 asmenines pražangas ir mačą turėjo užbaigti anksčiau laiko.

JV turėjo itin rimtų problemų gynyboje, nes jo tiesioginis oponentas turkas Alperenas Šengunas siautėjo aikštėje ir sužaidė savo geriausias NBA karjeros rungtynes.

Jis pasižymėjo įmesdamas 37 taškus, atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu, kad ketvirtajame kėlinyje šeštąjį kartą prasižengus J.Valančiūnui, „Pelicans“ dar turėjo nežymų pranašumą, bet mačo pabaiga sėkmingesnė buvo svečiams.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 28, Brandonas Ingramas 19, Trey Murphy 14, C.J. McCollumas 13.

„Houston Rockets“: Alperenas Šengunas 37, Jabari Smithas 26, Fredas VanVleetas 10.