Tragiška „Wolves“ serija tęsiasi – puolime strigę vilniečiai krito Turkijoje

Vilniaus „Wolves“ (4/8) pralaimėjimų serija tęsiasi ir toliau. Trečiadienį Europos taurės išvykos rungtynėse „Vilkai“ 59:72 (9:18, 14:25, 15:15, 21:14) nepasipriešino Stambulo „Besiktas“ (8/5) komandai.

„Wolves“ – „Besiktas“<br> „Wolves“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Dec 27, 2023, 6:15 PM, atnaujinta Dec 27, 2023, 9:21 PM

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Agresyviai žaisdami „Besiktas“ krepšininkai per pirmąsias šešias minutes praleido vos vieną tašką ir pirmavo 15:1.

Kiek atsigavę Kęstučio Kemzūros auklėtiniai sugebėjo ketvirtį atsilikdami vienaženkliu skirtumu – 9:18.

„Wolves“ į priekį bandė vesti Garrisonas Brooksas, kuris po pirmosios rungtynių pusės turėjo 10 taškų, tačiau iš kitų komandos draugų amerikietis svaresnės pagalbos negavo. Stambulo krepšininkams antrojo kėlinio pabaigoje pelnius 9 taškus be atsako komandas skyrė net 20 taškų – 43:23.

Po pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė ir nors „Wolves“ neleido varžovams nutolti, tačiau vilniečių puolimas ir toliau strigo. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 58:38.

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje Lietuvos klubas pradėjo mažinti atsilikimą, tačiau skirtumas buvo per didelis, kad „Wolves“ sugebėtų pakeisti rungtynių baigtį.

Nugalėtojų komandoje įspūdingai pasirodė Angelis Delgado, kuris per 25 minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Wolves“ komandoje išsiskyrė Tre'Shawnas Thurmanas, kuris per 28 minutes surinko 15 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius bei 19 naudingumo balų.

„Besiktas“: Angelis Delgado 16, Mattas Mitchellas 15, Derekas Needhamas, Kyle'as Allmanas ir Yigitas Arslanas po 8.

„Wolves“: Tre'Shawnas Thurmanas 15, Garrisonas Brooksas 10, Adas Juškevičius 9.

„Wolves“ Europos taurėje patyrė 5 pralaimėjimus iš eilės, o visuose turnyruose nelaimi jau 7 mačus paeiliui.

A grupėje „Vilkai“ turėdami 4 pergales po 12 rungtynių užima 7-ąją vietą.

„Besiktas“ su 8 laimėjimais ir 5 nesėkmėmis užima 5-ąją vietą.