„Baskonia“ su T. Sedekerskiu nerado vaistų „Olimpia“ puolimui

Vitorijos „Baskonia“ (9/8) ekipa su Tadu Sedekerskiu ketvirtadienį Milane Eurolygos akistatoje sukryžiavo kardus su vietos „Olimpia“ (7/10) ir liko be nieko – italai ramiai laimėjo 76:67 (20:12, 26:19, 14:17, 16:19).

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 28, 2023, 8:49 PM, atnaujinta Dec 28, 2023, 11:41 PM

Milano komanda antrame klėinyje pirmavo ir 24 taškų skirtumu, o per likusius du kėlinius ispanai siekė sumažinti atsilikimą. Tačiau jis sumenko tik tuomet, kai baigtis tapo aiški – ketvirtijo kėlinio pabaigoje.

„Baskonia“ kapitonas lietuvis Tadas Sedekerskis žaidė 36 minutes ir pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

„Baskonia“: Chima Moneke 14 (4/7 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 12, Vanja Marinkovičius 10, Matthew Costello 9, Markusas Howardas 7 (1/6 trit.).

„Olimpia“: Nicolo Melli 21 (7/11 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud., 3 blk.), Johannesas Voigtmannas 19 (12 atk. kam.), Diego Flaccadori 14, Kyle'as Hinesas 8.

Praėjusiame ture „Baskonia“ susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ 87:80 ir nutraukė dviejų nesėkmių šleifą.

Tuo tarpu atsigavimą po nesėkmių rodanti „Olimpia“ praėjusiame ture vis dėlto pralaimėjo „Panathinaikos“ 76:68.

„Baskonia“ kapitonas T. Sedekerskis Eurolygoje kol kas žaidžia naudingiausiai iš visų Lietuvos krepšininkų.

Jis renka net po 17,9 efektyvumo balo. Puolėjas pelno po 10,3 taško, atkovoja po 8,2 kamuolio, jis pataiko 47,6 proc. tritaškių.