Dar vieną galingą mačą sužaidęs D. Sabonis už ausų traukė 23 taškais atsilikusį „Kings“

De'Aaronas Foxas antroje mačo dalyje pelnė 26 iš savo surinkto 31 taško, o „Sacramento Kings“ klubas (18/12) penktadienio vakarą, atsilikdamas net 23 taškais, galiausiai atsitiesė ir palaužė „Atlanta Hawks“ (12/19) atstovus 117:110 (23:36, 30:35, 33:20, 31:19).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-12-30 08:20

„Kings“ gretose dar vieną įspūdingą mačą sužaidė ir dvigubą dviženklį surinko lietuvis Domantas Sabonis – jis per 35 minutes pelnė 25 taškus (12/17 dvit., 1/4 baudų), atsikovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 13-asis lietuvio mačas iš eilės, kuomet jis iš aikštės išėjo surinkęs dviženklį atkovotų kamuolių skaičių. Pagal dvigubus dviženklius per rungtynes D.Sabonį dabar lenkia tik „Denver Nuggets“ žvaigždė serbas Nikola Jokičius: lietuvis turi 26, o serbas – 29.

„Gavome kumščiu į veidą, bet nesusmukome, – tikino „Kings“ ekipos gynėjas Davionas Mitchellas. – Visas rungtynes žaidėme sunkiai, tačiau galiausiai ištempėme pergalę“

Trae Youngas „Hawks“ gretose pelnė 24 taškus ir pasiekė karjeros rekordą – jis perėmė penkis kamuolius. Dejounte'o Murray'aus sąskaitoje buvo 18 taškų. Atlantos komanda pralaimėjo jau 4-ąjį kartą iš eilės ir ir jau 10-ąjį per 13 pastarųjų mačų.

Antrąsias rungtynes iš eilės D.Foxas gerino tritaškių pataikymo karjeros rekordus. Antradienį jis pelnė septynis tolimus metimus į Portlando klubo krepšį, o dabar jis įsūdė 8 tritaškius iš 16.

„Jie padovanojo jam trečiąją kalėdinę šventę. D.Foxas įrodė, kad jis gali būti ypatingu žaidėju lygoje, matant iš kiek bandymų jis pasiekė savo rekordą“, – tikino Sakramento klubo treneris Mike'as Brownas.

„Kings“ atsiliko didžiąją mačo dalį ir likus grumtis aštuonias minutes nusileido 14 taškų skirtumu. Tačiau tuomet spurtavo 24:5.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ pataikė 12 metimų iš 18 (67 proc.), o „Hawks“ – vos 7 iš 26 (27 proc.). „Hawks“ per paskutines mačo 5 minutes prametė paskutinius aštuonis metimus.

Pirmajame kėlinyje „Kings“ tiesiog skendo, nes „Hawks“ susikrovė net 23 taškų persvarą – 31:8. Ilsėtis D.Sabonio klubas išėjo ir toliau atsilikdamas solidžiu skirtumu 53:71.

„Hawks“: Trae Youngas 24 (4/8 dvit., 3/10 trit., 7/7 baud., 9 rez. perd.), Dejounte'as Murray'us 18 (3/12 dvit., 4/8 trit.), Jalenas Johnsonas 16 (4/8 dvit., 5/6 baud., 15 atk. kam.), Saddiqas Bey'us 15.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 31 (8/16 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Domantas Sabonis 25 (12/17 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Trey'us Lylesas 19, Malikas Monkas 15.