D. Motiejūnas sužaidė blankiai, o „Monaco“ neprilygo „Maccabi“

Tel Avivo „Maccabi“ (11/7) krepšininkai trečiadienį Belgrade žaidžiamose namų rungtynėse 93:83 (22:12, 27:23, 15:19, 29:29) įveikė „Monaco“ (10/8) klubą.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 2, 2024, 8:50 PM, atnaujinta Jan 2, 2024, 11:11 PM

Didžiąją rungtynių dalį šeimininkai turėjo svarią persvarą, tačiau likus rungtyniauti mažiau nei pusė kėlinio po Mike‘o Jameso tolimo metimo monegaskai sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 73:78.

Įpykę „Maccabi“ krepšininkai rungtynių pabaigos nelaukė ir pelnę 11 taškų be atsako užsitikrino pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Bonzie Colsonas, kuris pasižymėjo 27 taškais (9/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), 5 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 1 klaida ir 34 naudingumo balais.

„Monaco“ komandoje rungtyniaujantis D.Motiejūnas ant parketo praleido tik 8 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius ir rungtynes užbaigė nesurinkęs naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Mike‘as Jamesas, kuris pelnė 27 taškus (2/3 dvit., 6/10 trit., 5/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 27, Lorenzo Brownas ir Wade‘as Baldwinas po 12.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 27, Alpha Diallo 20, Elie Okobo 11.

Izraelio ekipa turėdama 11 laimėjimų po 18 rungtynių užima 4-ąją vietą.

Monegaskai turėdami 10 pergalių rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Monaco“ šventė pergalę 107:79.