Be I. Brazdeikio žaidusi „Olympiakos“ Graikijoje palaužė „Olimpia“

Praėjusio sezono Eurolygos finalininkė, Pirėjo „Olympiakos“ (10/8), kurios gretose rungtyniauja ir lietuvis Ignas Brazdeikis, trečiadienį namuose 79:74 (18:19, 22:16, 23:15, 16:24) pranoko Milano „Olimpia“ (7/11) krepšininkus.

Be I. Brazdeikio žaidusi „Olympiakos“ Graikijoje palaužė „Olimpia“<br> Zuma/Scanpix nuotr.
Ignas Brazdeikis<br>ZUMA/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2024, 9:00 PM, atnaujinta Jan 3, 2024, 12:11 AM

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai turėjo 15 taškų pranašumą (63:48), tačiau gynyboje su varžovais nesusitvarkę Pirėjo krepšininkai intrigai sugrįžti.

Likus rungtyniauti mažiau nei 3 minutes Shabazzas Napieras pataikęs dvitaškį išlygino rezultatą 74:74.

Visgi galiausiai Nigelis Williamsas-Gossas ir Alecas Petersas surengė sėkmingas atakas, o „Olimpia“ prametė“ visus likusius metimus ir „Olympiakos“ šventė sunkią pergalę.

Lietuvis I.Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo.

Sezoną Kauno „Žalgiryje“ pradėjęs Nazas Mitrou-Longas buvo registruotas rungtynėms, tačiau ant parketo nežengė.

Rezultatyviausiai „Olympiakos“ komandoje žaidė A.Petersas, kuris surinko 16 taškų (2/5 dvit., 4/4 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 16, Nikola Milutinovas 13, Moustapha Fallas 12.

„Olimpia“: Shabazzas Napieras ir Diego Flaccadori po 14, Stefano Tonutas 13.

Pirėjo klubas turėdamas 10 laimėjimų rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

Milano ekipa su 7 pergalėmis užima 14-ąją vietą.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi „Olimpia“ pergale 65:53.