L. Dončičius ir „Mavericks“ buvo sutriuškinti Jutoje

Itin skausmingą pralaimėjimą patyrė Luka Dončičius ir jo atstovaujama „Dallas Mavericks“ (19/15) ekipa. Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose NBA rungtynėse Teksaso valstijos klubas išvykoje 90:127 (26:37, 29:25, 24:31, 11:34) nusileido „Utah Jazz“ (15/19) krepšininkams.

Luka Dončičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2024, 7:09 AM, atnaujinta Jan 2, 2024, 7:13 AM

L.Dončičius šiose rungtynėse pasižymėjo pelnydamas 19 taškų, atkovodamas 6 kamuolius ir atlikdamas 14 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjimu pažymėtoje akistatoje „Mavericks“ pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje. Dar pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgijusi „Jazz“ vis labiau ėmė dominuoti aikštėje, o po pertraukos prasidėjo ir varžovų triuškinimas.

Nugalėtojus į priekį vedė italas Simone Fontecchio. Jis prie pergalės prisidėjo įmesdamas 24 taškus ir atkovodamas 6 kamuolius.

„Utah Jazz“: Simone Fontecchio 24, Jordanas Clarksonas 20, Lauri Markkanenas 17.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 19, Jadenas Hardy17, Kyrie Irvingas 14.