M. Grigonis buvo rezultatyvus, o „Panathinaikos“ laimėjo dramą Ispanijoje

Įspūdinga drama buvo pažymėtos Valensijoje vykusios Eurolygos rungtynės, kuriose itin saldžią pergalę iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (11/8) ekipa.

Marius Grigonis<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.
Ch.Jonesas.<br>R.Vilkelio nuotr.

Jan 5, 2024, 9:29 PM, atnaujinta Jan 5, 2024, 11:50 PM

Šį kartą Graikijos klubas 82:81 (22:23, 25:24, 19:22, 16:12) pranoko „Valencia“ (10/9) krepšininkus.

M.Grigonis šiose rungtynėse per 29 minutes įmetė 11 taškų (1/5 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Permaininga ir atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Nors ketvirtajame kėlinyje „Valencia“ džiaugėsi kiek labiau užtikrintu septynių taškų pranašumu, bet likus žaisti 18 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Luca Vildoza išlygino rezultatą 81:81.

Likus žaisti 1,9 sek. M.Lessort'as išprovokavo varžovo pražangą ir pataikęs vieną baudos metimą padėjo išplėšti žaliesiems pergalę.

„Valencia“: Semi Ojeleye 13, Jaredas Harperis 12, Brandonas Daviesas 10.

„Panathinaikos“: Luca Vildoza 19, Jerianas Grantas 13, Mathiasas Lessort'as 12.