Įsibėgėjantis „Clippers“ žvaigždynas patiesė „Pelicans“ su J. Valančiūnu

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (21/15) klubas namuose 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19) nepasipriešino „Los Angeles Clippers“ (22/12) ekipai.

Įsibėgėjantis „Clippers“ žvaigždynas patiesė „Pelicans“ su J. Valančiūnu<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 6, 2024, 8:42 AM

JV per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 3 sykius suklydo.

„Clippers“ į priekį pradėjo veržtis antrajame kėlinyje, kuomet surengė du spurtus 9:0 ir į antrąją rungtynių pusę išėjo su 15 taškų pranašumu.

Po ilgosios pertraukos svečiai neleido lietuvio komandai priartėti, o ketvirtį užbaigė su eiliniu spurtu 9:0 Los Andželo krepšininkai susikūrė pakankamą persvarą pergalei.

„Clippers“ per pastarąsias 16 rungtynių iškovojo net 14 pergalių.

„Pelicans“ su 21 pergale ir 15 pralaimėjimų rikiuojasi 6-oje Vakarų konferencijos vietoje. Los Andželo klubas per 34 mačus šventė 22 pergales ir užima 4-ąją poziciją.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas ir Jordanas Hawkinsas po 13, Brandonas Ingramas, Zion Williamsonas ir C.J. McCollumas po 12.

„Clippers“: Paulas George‘as 24, Kawhi Leonardas 19, Ivica Zubacas 15.