Eurolygoje „Monaco“ nutraukė pralaimėjimų seriją – palaužė „Baskonia“

Dvigubų Eurolygos mačų savaitę antradienį pradėjo „Monaco“ (11/9) su Donatu Motiejūnu prieš Vitorijos „Baskonia“ (10/10) su Tadu Sedekerskiu. Abu klubai prieš mačą antradienį turėjo po 10 pergalių ir laimėjimas turėjo kilstelėti nugalėtoją aukščiau. Dviejų nesėkmių atkarpą nutraukė „Monaco“, kuris namuose 93:83 (21:22, 22:17, 28:20, 18:24) pranoko baskus.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 9, 2024, 7:42 PM, atnaujinta Jan 9, 2024, 10:34 PM

D.Motiejūnas per 16 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), atsikovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu „Baskonia“ kapitonas T.Sedekerskis žaidė 21 minutę ir įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Nuo varžovų šeimininkai atitrūko trečiame kėlinyje, kai spurtavo 10:1 ir įgijo persvarą 71:59. Nors baskai sumažino atsilikimą iki 77:81, daugiau sukurti intrigos svečiai nesugebėjo.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 26 (5/12 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud., 7 rez. perd., 28 n. b.), Donatas Motiejūnas 13, Alpha Diallo ir Yakuba Ouattara (4/8 trit.) po 12, Jaronas Blossomgame'as ir Mamas Jaiteh po 8.

„Baskonia“: Markusas Howardas 33 (6/10 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), Tadas Sedekerskis ir Maikas Kotsaras po 11, Chrisas Chiozza 7, Vanja Marinkovičius ir Chima Moneke (13 atk. kam.) po 6.

Prancūzijos ekipa per pastaruosius du mačus buvo patyrusi du pralaimėjimus iš eilės ir nukrito į vietą, kuri garantuoja tik įkrintamąsias kovas. Praėjusiame ture „Monaco“ pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ 73:75.

„Baskonia“ taip pat praėjusią savaitę pralaimėjo, tik šįkart „Barcelona“ komandai 85:89.