Ryškiausių žvaigždžių dvikovoje – „Clippers“ triuškinama pergalė ir seniai nutikęs susitikimas

„Los Angeles Clippers“ (23/13) namuose nepasigailėjo „Phoenix Suns“ (19/18) krepšininkų. Šiame mače, kuriame buvo pilna NBA žvaigždžių, įvyko senų gerų bičiulių susitikimas, kuris paskutinįkart aikštelėje buvo išvystas vos 2016 metais.

Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 9, 2024, 8:14 AM, atnaujinta Jan 9, 2024, 8:23 AM

„Clippers“ 138:111 (34:31, 37:32, 30:28, 37:20) ketvirtajame kėlinyje galop palaužė „Suns“, šiame susitikime buvo užfiksuota įdomi akimirka.

Pirmąkart nuo 2016 metų viena aikštele dalinosi buvusios „Oklahoma City Thunder“ klubo žvaigždės Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas.

Ryškiausiai šiame susitikime iš buvusio trio spindėjo K.Durantas. „Suns“ puolėjas aikštelėje praleido beveik 35 minutes, per kurias varžovams atseikėjo 30 taškų (7/11 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

J.Hardenas dvikovoje prieš „Suns“ buvo arti trigubo dublio – gynėjas per 29,5 minutės pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Tuo tarpu „Clippers“ gretose rungtyniaujantis R.Westbrookas per 15 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/3 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu „Clippers“ Vakarų konferencijoje užima 4-ąją vietą, o „Suns“ – 9-ąją.

„Clippers“: Paulas George‘as 25 (6/10 dvit., 4/9 trit., 7 atk. kam.), Ivica Zubacas (8/9 dvit., 3/6 baud., 8 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Jamesas Hardenas po 19, Kawhi Leonardas 17 (7/12 dvit., 1/3 trit., 5 per. kam.), Terrence‘as Mannas (3/6 trit., 5 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Normanas Powellas (2/3 trit., 4/4 baud., 5 atk. kam.) po 14, Russellas Westbrookas ir Amiras Coffey po 9.

„Suns“: Kevinas Durantas 30, Devinas Bookeris 20 (6/8 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 6 klaid.), Bradley Bealas 15 (7/13 dvit., 0/2 trit., 3 atk. kam.) ir Ericas Gordonas 12 (2/7 trit., 4/4 baud.).