Po skaudaus pralaimėjimo Panevėžyje „Maccabi“ atsitiesė prieš Eurolygoje stebinančią „Virtus“

Wade‘o Baldwino tempiama Tel Avivo „Maccabi“ (12/8) puikiai atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo (79:104) Panevėžyje prieš Stambulo „Fenerbache“ ir Belgrade nugalėjo Bolonijos „Virtus“ (14/6) krepšininkus.

Wade'as Baldwinas<br>Gintaro Šiupario nuotr.

2024-01-10 21:43, atnaujinta 2024-01-11 00:03

Antroje rungtynių dalyje dominavusi „Maccabi“ 95:78 (18:21, 28:24, 24:15, 25:18) išrašė retą pralaimėjimą Luca Banchi ir „Virtus“ ekipai.

Izraelio ekipos gretose įspūdingą mačą sužaidė W.Baldwinas, kuris per 32 minutes aikštelėje sumetė 22 taškus (6/12 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo ir sukaupė 29 naudingumo balus.

„Virtus“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus veterano Marco Belinelli pasirodymas. Italas per 24 minutes surinko 24 taškus, suleido 7 tritškius iš 12, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 18 naudingumo balų pasirodymą.

Šiame mače intriguojanti buvo tik pirmoji rungtynių dalis, kurioje pirmąjį ketvirtį laimėjo „Virtus“ krepšininkai, o po antrojo kėlinio taško pranašumą turėjo „Maccabi“ (46:45).

Antroje mačo dalyje aukštesnę pavarą įjungė Izraelio ekipa, kuri trečiąjį ketvirtį laimėjo devyniais taškais ir į lemiamą mačo dalį ėjo pirmaudama dviženkliu skirtumu (70:60).

Ketvirtajame kėlinyje W.Baldwino tempiama „Maccabi“ susikrovė 17-os taškų pranašumą, kurį pavyko išsaugoti iki mačo pabaigos (95:78).

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 22, Johnas Dibartolomeo 16 (1/3 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 4 atk. kam., 4 išpr. praž., 20 naud. bal.), Bonzie Colsonas 14 (2/4 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud., 4 atk. kam.), Romanas Sorkinas 13 (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud., 3 atk. kam.) ir Lorenzo Brownas 12 (3/9 dvit., 2/4 trit., 3 rez. perd.).

„Virtus“: Marco Belinelli 24, Isaia Cordinier 13 (5/9 dvit., 1/2 trit., 4 atk. kam., 4 klaid.), Tornikė Šengelija 9 (3/5 dvit., 0/2 trit., 3/7 baud., 4 rez. perd., 9 išpr. praž.), Danielis Hacketas (2/3 dvit., 1/4 trit.) ir Ante Žižičius (5 atk. kam.) po 8.