D. Motiejūnas sužaidė geriau nei M. Grigonis, tačiau „Panathinaikos“ sutriuškino „Monaco“ M. Lessort‘as sužaidė karjeros mačą

Marius Grigonis sužaidė prastesnį mačą nei Donatas Motiejūnas, tačiau Atėnuose triuškinamą pergalę šventė „Panathinaikos“.

Donatas Motiejūnas ir Marius Grigonis.<br> AFP/ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

Jan 11, 2024, 8:51 PM, atnaujinta Jan 12, 2024, 12:09 AM

Atėnų ekipa dominavo nuo pat pirmųjų minučių ir galop „Panathinaikos“ (13/8) 88:63 (27:12, 16:18, 21:14, 24:19) sutriuškino D-Mo ir Monaco „Monaco“ (11/10). Tai trečioji „Pao“ pergalė Eurolygoje paeiliui, o „Monaco“ patyrė trečią nesėkmę per pastaruosius keturis susitikimus.

M.Grigonis „Pao“ gretose per beveik 33 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir sukaupė 4 naudingumo balus.

„Monaco“ ekipoje D-Mo per 20 minučių sumetė 13 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų. Centras buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Monako ekipos žaidėjas.

Karjeros mačą sužaidė prancūzas Mathiasas Lessort‘as. Centras per 30,5 minutės pelnė 23 taškus (9/10 dvit., 5/6 baud.), sugriebė 9 atkovotus kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir užfiksavo net 42 naudingumo balų pasirodymą.

Centras pagerino savo naudingumo balų rekordą, kuris prieš šį mačą buvo 37.

Pirmoji mačo dalis geresnė buvo Mariaus Grigonio atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ ekipai, kuri tiesiog dominavo pirmajame kėlinyje ir susikrovė net 15 taškų pranašumą (27:12).

Antrajame ketvirtyje kiek geriau atrodė D-Mo atstovaujama „Monaco“ ekipa, tačiau „Pao“ prieš ilgąją pertrauką vis tiek pavyko dviženklį pranašumą ir jaustis kiek saugiau (43:30).

Trečiajame kėlinyje ir toliau geriau atrodė Graikijos ekipa, kuri likus minutei iki ketvirčio pabaigos buvo susikrovusi net 23 taškų pranašumą 64:41, tačiau po to tritaškį pataikė Yakuba Ouattara ir sumažino „žaliųjų“ pranašumą iki 20-ies (64:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Monaco“ bandė atkurti intrigą, kuomet spurtavo 0:8 ir nukirpo „Pao“ pranašumą iki 12-os taškų 64:52, tačiau po to 5 taškais atsakė „Pao“ ir susigrąžino įtikinamą pranašumą prieš svečius iš Prancūzijos (69:52).

Per likusią rungtynių dalį abi ekipos keitėsi taškais, o pergalę 88:63 triuškinamu skirtumu galop šventė M.Grigonio atstovaujama „Panathinaikos“.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessort‘as 23, Kendrickas Nunnas 21 (6/8 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud., 4 atk. kam., 2 rez. perd., 4 klaid., 19 naud. bal.), Konstantinos Mitoglou 12 (3/3 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam.) ir Juancho Hernangomezas 10 (2/2 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam.).

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 13, Mike‘as Jamesas (2/12 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 6 klaid., 8 naud. bal.) ir Matthew Strazelis (2/5 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.) po 11.