„Anadolu Efes“ triuškinančia pergale nutraukė pralaimėjimų seriją

Stambulo „Anadolu Efes“ (8/13) sekmadienį Eurolygoje nutraukė septynių pralaimėjimų seriją. Turkijos klubas namuose 99:75 (26:15, 24:14, 23:25, 26:21) įveikė Bolonijos „Virtus“ (14/7) krepšininkus.

„Anadolu Efes“ triuškinančia pergale nutraukė pralaimėjimų seriją<br> SIPA/Scanpix nuotr.
 Shane'as Larkinas<br> Zuma/Scanpix nuotr.

2024-01-12 19:15, atnaujinta 2024-01-12 22:03

Šeimininkai persvarą pergalei susikūrė pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje, o į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 50:29.

Ketvirtajame kėlinyje „Virtus“ sumažino atsilikimą iki 15 taškų (63:78), tačiau 9 taškus be atsako pelnę Stambulo krepšininkai šventė pergalę.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Darius Thompsonas, kuris surinko 26 taškus (6/8 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pavogė net 5 kamuolius, kartą suklydo ir rungtynes užbaigė su 31 naudingumo balu.

Jam puikiai talkino Elijah Bryantas, kuris pelnė 21 tašką (5/6 dvit, 2/3 trit., 5/5 baud.) ir surinko 27 naudingumo balus.

„Efes“: Dariusas Thompsonas 26, Elijah Bryantas 21, Shane'as Larkinas 11.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 14, Jordanas Mickey 12, Marco Belinelli 10.

„Anadolu Efes“ turėdami 8 laimėjimus po 21 rungtynių užima 15-ąją vietą.

Bolonijos krepšininkai turėdami 14 laimėjimų žengia 3-oje pozicijoje.

Pirmoji komandų tarpusavio akistata baigėsi „Virtus“ pergale 93:81.