24 taškų deficitą panaikinę „Partizan“ krepšininkai įveikė „Maccabi“

Įspūdingai į rungtynes sugrįžę Belgrado „Partizan“ (11/10) krepšininkai namuose 88:79 (11:29, 25:23, 31:15, 21:12) sugebėjo palaužti Tel Avivo „Maccabi“ (12/9) ekipą.

„Partizan“ krepšininkai testuoja „Maccabi“ ekipą<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 12, 2024, 9:22 PM, atnaujinta Jan 13, 2024, 1:28 AM

„Maccabi“ krepšininkai startavo įspūdingu spurtu 16:0, o antrajame kėlinyje svečiai buvo susikūrę netgi 24 taškų persvarą – 37:13.

Nepasidavę „Partizan“ krepšininkai jau trečiajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą, o į lemiamą kėlinį žengė pirmaudami 67:67.

Ketvirtajame kėlinyje greitai susikūrė 9 taškų pranašumą ir visą laiką jį palaikę šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė P.J. Dozieras, kuris pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Maccabi“ gretose išsiskyrė Wade'as Baldwinas. Amerikietis pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/8 trit., 5/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

„Partizan“: P.J. Dozieras 23, Jamesas Nunnally 20, Bruno Caboclo 11.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 19, Romanas Sorkinas 14, Jasielis Rivero ir Tamiras Blattas po 9.

„Partizan“ savo sąskaitoje turi 11 pergalių, 10 pralaimėjimų ir užima 9-ąją vietą.

Tel Avivo ekipa su 12 laimėjimų žengia 6-oje pozicijoje.

„Maccabi“ laimėjo pirmąsias rungtynes 96:81.