D. Sabonis surinko dvigubą dublį, bet „Kings“ krito prieš naują lyderį atradusią „76ers“

Domantas Sabonis surinko eilinį dvigubą dublį, o jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (23/15) pralaimėjo prieš be NBA naudingiausio žaidėjo (MVP) Joelio Embiido žaidusią „Philadelphia 76ers“ (24/13) ekipą.

Domantas Sabonis<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2024, 7:03 AM

Lietuvio klubas išvykoje 93:112 (21:29, 25:36, 27:22, 20:25) nepasipriešino įspūdingą mačą sužaidusio Tobiaso Harriso vedamai „76ers“ ekipai.

D.Sabonis aikštelėje praleido beveik 33 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė De‘Aaronas Foxas. Kairiarankis gynėjas per beveik 38 minutes žaidimo laiko pelnė 21 tašką (3/8 dvit., 2/7 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

„76ers“ į pergalę tempė geriausią sezono mačą sužaidęs T.Harrisas. Puolėjas per 36,5 minutės sumetė 37 taškus (11/18 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), po krepšiais nusiėmė 7 kamuolius, išskirstė 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus perėmė kamuolį iš varžovų bei tiek pat kartų suklydo.

Tai buvo rezultatyviausios puolėjo reguliariojo sezono rungtynės „76ers“ gretose, o kartu T.Harrisui pritrūko vos 2 taškų iki pakartoto karjeros rekordo, kurį užfiksavo 2018-aisiais metais (39).

Jau pirmasis kėlinys nenuteikė „Kings“ krepšininkų optimistiškai (21:29), o antrajame ketvirtyje spurtą 12:29 laimėję Filadelfijos krepšininkai susikrovė 22 taškų pranašumą 36:58 ir daugiau nebeprisileido „Kings“ krepšininkų arčiau.

Sakramento ekipai po to, kai praleido skaudų spurtą, nebepavyko nei karto sumažinti varžovų pranašumo iki vienženklio ir galop teko tenkintis pralaimėjimu (93:112).

Po šio pralaimėjimo „Kings“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi 7-oje vietoje, o „76ers“ Rytuose užima trečiąją poziciją.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 37, Tyrese’as Maxey 21 (3/11 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud., 3 atk. kam., 4 rez. perd., 3 klaid.), Nicolas Batumas 14 (4/4 trit., 5 atk. kam., 3 rez. perd.), Mo Bamba 11 (2/4 dvit., 2/2 trit., 3 atk. kam., 4 blok. met.) ir Paulas Reedas 8 (3/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam., 2 per. kam., 3 blok. met.).

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 21, Keeganas Murray (3/8 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam. 3 rez. perd., 2 blok. met.) ir Malikas Monkas (5/10 dvit., 0/7 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.) po 15 ir Domantas Sabonis 14.