L. Beliauskas su PAOK pasitraukė iš Čempionų lygos

Pasirodymą FIBA Čempionų lygoje antradienį užbaigė Salonikų PAOK komanda, kurios gretose žaidžia Laurynas Beliauskas. Graikijos klubas lemiamose įkrintamosiose rungtynėse namuose 71:84 (19:22, 15:18, 15:22, 22:22) neatsilaikė prieš Bursos „Tofas“ klubą ir seriją pralaimėjo 1:2.

Laurynas Bieliauskas<br>G.Šiupario nuotr.

Jan 16, 2024, 10:17 PM, atnaujinta Jan 17, 2024, 9:59 AM

Pirmąsias serijos rungtynes Bursos klubas laimėjo triuškinamai – 95:63, tačiau atsakomajame mače Salonikų komanda pergalę šventė per pratęsimą 88:87.

24 minutes aikštėje žaidęs L.Beliauskas pelnė 8 taškus (2/6 trit., 2/4 baud.), perėmė ir atsikovojo po vieną kamuolį.

Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Elvaras Fridrikssonas, 17 pridėjo Michalis Tsairelis.

Bursos komandoje J.J. O'Brienas pelnė 15 taškų, Omaras Prewittas – 12.