R. Jokubaitis žaidė naudingai, tačiau „Barcelona“ buvo sutriuškinta Turkijoje

Stambulo „Anadolu Efes“ (9/13) Eurolygos namų rungtynėse 98:74 (18:13, 24:26, 30:21, 26:14) sutriuškino Roko Jokubaičio atstovaujamą „Barcelona“ (15/7).

Rokas Jokubaitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 18, 2024, 7:15 PM, atnaujinta Jan 19, 2024, 12:26 AM

Lietuvis ant parketo praleido 24 minutes, per kurias surinko 14 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 1 sugriebtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 klaida ir 13 naudingumo balų.

Rungtynėms katalonų komandoje taip pat buvo registruotas Kasparas Jakučionis, tačiau jaunasis lietuvis į aikštę nežengė.

Stambulo klubas pirmavo beveik visų rungtynių metu, tačiau persvara pradėjo kurtis tik trečiojo kėlinio pabaigoje.

62:58 pirmavę „Anadolu Efes“ trečiąjį ketvirtį užbaigė spurtu 10:2, o lemiamame kėlinyje dar kelias sėkmingas atkarpas sužaidę šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Rodrigue‘as Beaubois. Gynėjas rungtynes užbaigė su 21 tašku (4/4 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 5 rezultatyviais perdavimais ir 29 naudingumo balais.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 21, Tiboras Pleissas 17, Danas Oturu 16.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 18, Nikola Kaliničius ir Rokas Jokubaitis po 14.

„Anadolu Efes“ šiame sezone iškovojo 9 pergales per 22 rungtynes ir užima 15-ąją vietą.

Barselonos ekipa su 15 laimėjimų rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo „Barcelona“ rezultatu 91:74.