Prasčiausios T. Sedekerskio sezono rungtynės nesutrukdė – „Baskonia“ įveikė R. Giedraičio klubą

Ketvirtadienį Belgrado „Crvena zvezda“ (9/13) su Roku Giedraičiu namuose 90:91 (30:20, 22:23, 10:26, 28:22) neatsilaikė prieš buvusią lietuvio ekipą – Vitorijos „Baskonia“ (12/10), kurioje rungtyniauja Tadas Sedekerskis.

Tadas Sedekerskis<br>Zuma/Scanpix nuotr.
Rokas Giedraitis<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Jan 18, 2024, 7:48 PM, atnaujinta Jan 18, 2024, 10:11 PM

Nugalėtojų gretose žaidžiantis T.Sedekerskis per 19 minučių nei karto neatakavo krepšio, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Tai buvo pirmos rungtynės šiame Eurolygos sezone, kuomet T.Sedekerskis mačą paliko nepelnęs taškų.

Tuo tarpu R.Giedraitis aikštelėje praleido net 35 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei R.Giedraitis pataikė tolimą metimą ir atsilikimą sumažino iki minimalaus (83:84), tačiau į tai sėkmingai atsakė Markusas Howardas, kuris pataikė du dvitaškius paeiliui.

Vilties šeimininkams suteikė Yago Dos Santos. Brazilas pataikė du baudos metimus, o likus žaisti 14 sekundžių po M.Howardo klaidos, Y.Dos Santos pataikė dvitaškį ir vėl priartino „Crvena zvezda“ iki minimalaus atsilikimo.

Likus žaisti 11 sekundžių prie baudų linijos stojo Codi Milleris-McIntyre‘as pataikė tik pirmąjį metimą. „Baskonia“ laimei Chima Moneke atkovojo kamuolį puolime, o Vanja Marinkovičius pataikęs abu baudos metimus užtikrino pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ch.Moneke. Aukštaūgis pasižymėjo 13 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), 12 atkovotų ir 3 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 4 klaidomis ir 27 naudingumo balais.

„Crvena zvezda“: Yago Dos Santos 26, Rokas Giedraitis 13, Javonte Smartas 11.

„Baskonia“: Markusas Howardas 32, Vanja Marinkovičius 18, Chima Moneke 13.

Belgrado ekipa turėdama 9 laimėjimus ir 13 nesėkmių užima 13-ąją vietą.

Baskai su 12 pergalių žengia 7-oje pozicijoje.

Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi „Baskonia“ pergale 87:85.