M. Grigonis rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės prieš „Partizan“

Marius Grigonis su Atėnų „Panathinaikos“ (14/8) penktadienį namų Eurolygos rungtynėse 84:71 (18:16, 24:24, 16:18, 26:13) įveikė Željko Obradovičiaus treniruojamus Belgrado „Partizan“ (11/11) krepšininkus.

Marius Grigonis<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 19, 2024, 9:00 PM, atnaujinta Jan 20, 2024, 12:10 AM

M.Grigonis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 sykius ir surinko 10 naudingumo balų.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo rezultatui esant lygiam – 58:58, tačiau 6 taškus iš eilės pelnę šeimininkai greitai įgijo svaresnę persvarą.

Po geros kėlinio pradžios „Panathinaikos“ neleido varžovams priartėti per vieno metimo atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Konstantinos Mitoglou, kuris per 33 minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 21, Konstantinos Mitoglou 16, Mathiasas Lessort‘as 14.

„Partizan“: P.J.Dozieras 16, Jamesas Nunnally 13, Alenas Smailagičius 11.

Atėnų ekipa laimėjo 4 mačus paeiliui ir turėdami 14 pergalių po 22 rungtynių žengia 4-oje pozicijoje.

„Partizan“ yra iškovoję 11 pergalių ir užima 11-ąją vietą.

Pirmoji komandų tarpusavio dvikova baigėsi „Partizan“ pergale po pratęsimo 92:87.