D. Sabonio galingas žaidimas neišgelbėjo – „Kings“ namie krito nuo „Pacers“ Susilygino pagal trigubus dviženklius su N.Jokičiumi

Trečiojo kėlinio pabaigoje lietuvis Domantas Sabonis savo sąskaitoje jau turėjo 19 taškų ir 10 atsikovotų kamuolių, tačiau namie žaidęs jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (23/18) klubas atsiliko nuo „Indiana Pacers“ (24/17) atstovų 89:99. Net ir pasiviję paskutinėmis sekundėmis „Kings“ galiausiai krito 121:126 (31:34, 26:36, 29:32, 32:27).

Domantas Sabonis sėkmingai kovojo prieš „Pacers“ ekipą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-01-19 07:46, atnaujinta 2024-01-19 09:25

Tai buvo jau ketvirtoji iš eilės Sakramento nesėkmė NBA čempionate.

Ketvirtame kėlinyje „Kings“ niekaip negalėjo surasti rakto perlaužti įvykių eigą ir likus 5 min. atsiliko 99:115.

Priešpaskutinę kėlinio minutę skirtumas nesumenko – 111:122, tačiau tuomet „Kings“ spurtavo 10:2 ir likus 3 sek. atsiliko tik per vieną tolimą metimą 121:124.

Tačiau daugiau kažko sukurti „Kings“ nesugebėjo – tašką baudų metimais padėjo varžovai.

D.Sabonis šioje dvikovoje pelnė trigubą dviženklį – pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atsikovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas jau trečią mačą iš eilės iš aikštės išeina su trigubu dviženkliu ir tai jau šiame sezone 12-asis toks pasiekimas. Pagal šią statistiką D.Sabonis susilygino su serbu Nikola Jokičiumi.

„Kings“ dabar savo sąskaitoje turi 23 laimėjimus ir 18 nesėkmių bei Vakarų konferencijoje žengia 6-oje pozicijoje.

Rytų konferencijoje 24 laimėjimus po 40 rungtynių turintys „Pacers“ žengia 7-oje vietoje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 31 (4/5 dvit., 7/12 trit., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 27, De'Aaronas Foxas 24, Domantas Sabonis 21 (8/12 dvit., 5/8 baud., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 9.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas 25 (9/15 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 2 blok.), T.J. McConnellas 20 (10 rez. perd.), Mylesas Turneris 18, Jalenas Smithas 17 (13 atk. kam.), Jarace'as Walkeris 15, Buddy Hieldas 12.