Rekordinės „Pelicans“ rungtynės pažymėtos J. Valančiūno dvigubu dubliu

„New Orleans Pelicans“ (26/18) sužaidė rezultatyviausias rungtynes franšizės istorijoje, o Jonas Valančiūnas prie to prisidėjo solidžiu dvigubu klubu.

Jonas Valančiūnas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 24, 2024, 7:30 AM, atnaujinta Jan 24, 2024, 7:31 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 153:124 (34:30, 43:29, 38:32, 38:33) sutriuškino „Utah Jazz“ (22/23) ekipą

J. Valančiūnas ant parketo praleido 23 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Naujojo Orleano klubui svarbiausias tapo antrasis kėlinys. „Pelicans“ krepšininkai per 12 minučių pataikė net 7 tritaškius, o per ketvirtį surinkę 43 taškus ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 18 taškų persvarą – 77:59.

Antroje pusėje išlaikę puikų žaidimą puolime „Pelicans“ pagerino nuo 2018 gyvavusį rezultatyvumo rekordą. Tuomet Naujojo Orleano ekipa prieš „Sacramento Kings“ buvo surinkę 149 taškus.

Svariausiai prie rekordo prisidėjo C.J. McCollumas, kuris per 29 minutes pelnė 33 taškus (2/4 dvit., 9/13 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

JV atstovaujama ekipa per 44 rungtynes yra iškovoję 26 pergales ir užima 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Jazz“ su 22 laimėjimais ir 23 nesėkmėmis rikiuojasi 10-oje pozicijoje.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 33, Herbas Jonesas 22, Brandonas Ingramas 18.

„Jazz“: Collinas Sextonas 22, Simone Fontecchio 18, Johnas Collinsas 14