Naudingas R. Jokubaičio žaidimas neišgelbėjo „Barcelona“ nuo pralaimėjimo prieš „Olimpia“

Milano „Olimpia (10/13) krepšininkai penktadienį namuose 74:70 (23:12, 24:16, 10:21, 17:21) įveikė „Barcelona“ (15/8) ekipą su Roku Jokubaičiu.

Rokas Jokubaitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 26, 2024, 9:21 PM, atnaujinta Jan 27, 2024, 12:55 AM

24 minutes žaidęs R.Jokubaitis pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Sėkmingai startavę „Olimpia“ krepšininkai antrajame kėlinyje sukaupė 20 taškų pranašumą (45:25), tačiau net tai neleido ramiai iškovoti pergalės.

Katalonai surengė kelis sėkmingus spurtus ir į priešpaskutinę minutę žengė atsilikdami tik 5 taškais – 64:69.

Likus žaisti 17 sekundžių Nikola Kaliničius dvitaškiu atsilikimą iki 4 taškų (67:71), o Johannesas Voigtmannas pataikė tik vieną baudos metimą. N.Kaliničiui pridėjus tritaškį „Barcelona“ stovykloje įsižiebė viltis, tačiau Shavonas Shieldsas realizavęs abu baudos metimus užtikrino šeimininkų pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė S.Shieldsas, kuris pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 23, Rodney McGruderis 11, Alexas Poythressas 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 28, Jabari Parkeris 11, Willy Hernangomezas 10.

„Olimpia“ turėdama 10 laimėjimų užima 12-ąją vietą.

Katalonų klubas savo sąskaitoje turi 15 pergalių ir žengia 2-oje pozicijoje.

Pirmosios rungtynės Barselonoje baigėsi „Olimpia“ laimėjimu 90:86.