A. Mikšto šou neišgelbėjo „Vyčio-VDU“ pratęsimo pareikalavusiame mūšyje prieš jurbarkiečius

„7bet-NKL“ pirmenybėse atsitiesė „Jurbarkas-Karys“ (16–13), kuris išvykoje 103:96 (16:21, 23:15, 27:27, 18:21) per pratęsimą pranoko Šakių „Vytį-VDU“ (15–14).

„Vyčio-VDU“ ekipos žaidėjas Augustinas Mikštas.  <br> D.Lukštos nuotr.

Jan 27, 2024, 9:44 PM

Šakiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo „7bet-NKL“ asmeninį rezultatyvumo rekordą pakartojęs Augustinas Mikštas, kuris per 36 minutes pelnė 36 taškus (8/13 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 44 naudingumo balus.

22-ejų vidurio puolėjas pakartojo antrą naudingiausią pasirodymą šiame sezone ir buvo netoli rekordo, kuris priklauso Karoliui Guščikui surinkusiam 47 efektyvumo balus.

Likus minutei iki paskutiniojo kėlinio pabaigos Tomas Delininkaitis tritaškiu išlygino rezultatą (84:84), o per likusį laiką abiejų komandų metimai skriejo pro šalį.

Pratęsime didesnę patirtį turintys jurbarkiečiai išlaikė šaltus protus ir atsiplėšė nuo varžovų (98:90), tačiau po Mikšto tritaškio „Vyčio-VDU“ deficitas sumažėjo iki 5 taškų (93:98).

Tiksint paskutinei minutei ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis (100:95), bet galutinį žingsnį link pergalės dėjo Vytautas Šarakauskas.

Vidurio puolėjas pelnė dvitaškį, likus 3 sekundėms realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir įtvirtino „Jurbarko-Kario“ pergalę per pratęsimą – 103:96.

Dėl pražangų limito anksčiau rungtynes baigusio „Jurbarko-Kario“ puolėjo Igno Juškevičiaus sąskaitoje per 25 minutes buvo 24 taškai (9/13 dvit., 6/9 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 7 išprovokuotos pražangos ir 28 naudingumo balai.

Veteranas Mindaugas Lukauskis pridėjo 17 taškų, 3 perimtus kamuolius ir 19 efektyvumo balų, o Delininkaitis 16 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.

Šiame susitikime šeimininkai žaidė be Deivido Kumelio.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 36 (8/13 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud., 15 atk. kam., 44 naud.), Titas Januševičius 20 (7/13 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kajus Leliukas (4/4 dvit.), Rokas Mačiulis ir Nojus Lebskas po 8, Eimantas Žilius 7.

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 24 (9/13 dvit., 6/9 baud., 9 atk. kam., 28 naud.), Mindaugas Lukauskis 17 (3/6 trit., 3 per. kam.), Tomas Delininkaitis 16 (4/8 trit., 7 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 15 (5/8 dvit., 1/5 trit., 10 rez. perd., 27 naud.), Vytautas Šarakauskas 13 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Karolis Kokoška 11 (3/5 trit., 8 atk. kam.).