Prieš viešnagę Kaune – triuškinanti „Panathinaikos“ pergalė Atėnuose

Penktadienį į kovą su Kauno „Žalgiriu“ (9/15) stosianti Atėnų „Panathinaikos“ (15/9) ekipa, kuriai atstovauja Marius Grigonis, savo kraitį Eurolygoje papildė dar viena pergale.

Marius Grigonis<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 31, 2024, 9:09 PM, atnaujinta Jan 31, 2024, 11:58 PM

Šį kartą Atėnų klubas savų sirgalių akivaizdoje 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) pranoko Nikola Mirotičiaus sugrįžimo Eurolygoje sulaukusį Milano „Olimpia“ (10/14) klubą.

M.Grigonis pergalingai pasibaigusioje dvikovoje per 32 minutes įmetė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Į priekį „Panathinaikos“ šovė nuo pirmųjų rungtynių minučių. Greitai iniciatyvą į savo rankas čiupę aikštės šeimininkai ėmė krautis pranašumą, o pirmajam kėliniui persiritus per pusiaują pirmavo 19:10.

Antrajame kėlinyje Atėnų klubui pavyko įgyti dviženklį pranašumą – itin sėkminga antrojo ketvirčio pusė leido Ergino Atamano kariaunai į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant 44:28.

„Panathinaikos“ pranašumą išlaikė ir antroje rungtynių pusėje – „Olimpia“ toliau strigo puolime ir audringai savų sirgalių palaikoma Atėnų ekipa šventė užtikrintą pergalę.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 15, Mathiasas Lessortas ir Juancho Hernangomezas po 12.

„Olimpia“: Shabazzas Napieras 16, Nikola Mirotičius 11, Devonas Hallas 7.