Triuškinančios „Barcelona“ pergalės fone – produktyvios R. Jokubaičio minutės

Praėjusią savaitę Italijoje suklupusi Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (16/8) ekipa grįžo į pergalių kelią Eurolygoje. Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Rogerio Grimau auklėtiniai susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ (15/9) krepšininkais.

R.Jokubaitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 31, 2024, 9:10 PM, atnaujinta Jan 31, 2024, 11:26 PM

„Barcelona“ įveikė varžovus 84:57 (20:17, 21:10, 20:17, 23:13).

R.Jokubaitis šiose rungtynėse per 15 minučių įmetė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Nors rungtynių pradžioje atrodė, kad žiūrovai „Palau Blaugrana“ arenoje išvyks intrigos kupiną akistatą, bet savo taisykles „Barcelona“ varžovams pradėjo „primetinėti“ jau nuo antrojo kėlinio.

Dar prieš ilgąją pertrauką Katalonijos klubas įgijo dviženklį pranašumą, o trečiajame ketvirtyje jau pradėjo triuškinti išretėjusius svečius iš Bolonijos.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ pradėjo varžovus mindyti didesniu nei 20 taškų skirtumu, o ši užtikrinta pergalė lėmė ir garantuotą tarpusavio dvikovų pranašumą.

Pirmoji komandų akistata Bolonijoje gruodžio pradžioje baigėsi „Virtus“ pergale 80:75. Tai reiškia, kad Katalonijos klubas po šių rungtynių nustūmė italus į žemesnę turnyrinės lentelės poziciją.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 17, Nicolasas Laprovittola 16, Jabari Parkeris ir Dario Brizuela po 11.

„Virtus“: Isaia Cordinier 12, Gabrielis Lundbergas 11, Jordanas Mickey 8, Achille Polonara 6.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?