„Valencia“ Vokietijoje nesunkiai susitvarkė su ALBA krepšininkais

Valensijos „Valencia Basket“ (13/12) be didesnių problemų Vokietijoje iškovojo pergalę prieš Berlyno ALBA (5/20) krepšininkus.

Semi Ojeleye <br> Scanpix/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Feb 1, 2024, 8:30 PM, atnaujinta Feb 2, 2024, 12:01 AM

„Valencia Basket“ išvykoje 81:66 (20:15, 22:15, 23:15, 16:21) pranoko Berlyno ALBA ekipą.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje Ispanijos ekipa buvo susikrovusi dviženklį pranašumą (14:3), kurį Alexo Mumbru auklėtiniams pavyko išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos (42:30).

Trečiajame kėlinyje Valensijos krepšininkai ir toliau bėgo į priekį, o ketvirčio pabaigoje Ispanijos klubo pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (65:45).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį svečiams pavyko sutvarkyti. Galop pergalę 81:66 šventė svečiai iš Valensijos.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai Ispanijos klubo gretose rungtyniavo Semi Ojeleye. Puolėjas per beveik 19 minučių aikštelėje pelnė 18 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo ir sukaupė 22 naudingumo balus.

ALBA nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Matto Thomaso pasirodymas. Gynėjas per 22 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit.).

ALBA: Mattas Thomasas 15, Khalifa Koumadje 13 (6/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Matteo Spagnolo 10 (2/7 dvit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 4 atk. kam., 4 klaid.).

„Valencia Basket“: Semi Ojeleye 18, Chrisas Jonesas 14 (2/4 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud., 8 rez. perd., 18 naud. bal.), Xabi Lopezas-Arostegui 11 (3/3 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Jaredas Harperis 9 (2/4 trit.) ir Damienas Inglisas 8 (2/5 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud., 6 atk. kam.).