Po košmaro Kaune – reabilitacija namie: įspūdingą kėlinį sužaidusi „Anadolu Efes“ pranoko „Olimpia“

Savaitės viduryje skaudų pralaimėjimą Kaune sugėrusiais Stambulo „Anadolu Efes“ (10/15) pavyko reabilituotis penktadienį. Trenerį pakeitęs Turkijos klubas namuose pranoko Milano „Olimpia“ (10/15) krepšininkus.

W.Clyburnas.<br>R. Vilkelio nuotr.

Feb 2, 2024, 7:17 PM, atnaujinta Feb 2, 2024, 10:06 PM

„Anadolu Efes“ laimėjo rungtynes 79:73 (15:15, 19:28, 30:7, 15:23).

Dar antrajame kėlinyje „Olimpia“ buvo nutolusi dviženkliu pranašumu ir vienu metu pirmavo net 13 taškų skirtumu (38:25).

Vis dėlto rimtas išvadas aikštės šeimininkai padarė po ilgosios pertraukos – Stambulo klubas ne tik pasivijo varžovos, bet ir persvėrė rezultatą.

Aikštės šeimininkai trečiąjį ketvirtį laimėjo įspūdingu rezultatu 30:7 ir po trijų kėlinių buvo priekyje 64:50.

Ketvirtojo ketvirčio metu „Olimpia“ klubas stojo į lemiamą šturmą ir ėmė artėti prie „Anadolu Efes“ krepšininkų. Italams buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet aikštės šeimininkai atsilaikė ir švetė dramatišką pergalę.

„Anadolu Efes“: Sharne‘as Larkinas 19, Tiboras Pleissas 17, Derekas Willisas 9.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 17, Johannesas Voigtmannas ir Rodney McGruderis po 16.