Belgrado pragare – R. Jokubaičio ir „Barcelona“ pergalė

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje nuskynė Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (17/8) ekipa. Šį kartą Katalonijos klubas pranoko audringai savų sirgalių palaikomus Belgrado „Crvena zvezda“ (10/15) krepšininkus, kurių tarpe – Rokas Giedraitis.

R.Jokubaitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
R.Giedraitis.<br>R.Vilkelio nuotr.

Feb 2, 2024, 8:50 PM, atnaujinta Feb 2, 2024, 11:50 PM

„Barcelona“ laimėjo rungtynes 85:76 (18:17, 27:15, 19:19, 21:25).

Jautį už ragų svečiai griebė nuo pirmųjų mačo minučių – „Barcelona“ aikštės šeimininkams visų rungtynių metu neleido pirmauti nė karto.

Rogerio Grimau auklėtiniai antrojo kėlinio metu įgijo dviženklį pranašumą, o į ilgąją pertrauką išėjo būdami priekyje 13 taškų skirtumu – 45:32.

Po pertraukos svečiai ir toliau kontroliavo reikalus aikštėje – katalonai padidino pranašumą iki 18 taškų, o įsiutę „Crvena zvezda“ sirgaliai savo skanduotėmis vis dažniau ėmė kaltinti teisėjus.

Užkaitusi atmosfera stengėsi „įkvėpti“ savo palaikomus žaidėjus, tačiau „Barcelona“ nesubyrėjo ir Belgrade nuskynė 17-ąją šio sezono pergalę.

R.Jokubaitis pergalingose rungtynėse per 18 minučių įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/1 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Tuo metu R.Giedraitis per 27 minutes, įmetė 6 taškus (2/2 dvit.“ 0/4 trit.“ 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir taip pat surinko 10 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 21, Yago dos Santosas 13, Joelis Bolomboy‘us 12, Mike‘as Tobey 9.

„Barcelona“: Dario Brizuela 20, Janas Vesely 16, Nicolasas Laprovittola 12.