Šaro „Fenerbahce“ iššvaistė dviženklį pranašumą ir gavo „Monaco“ antausį

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Fenerbahce“ (15/10) nepavyko pergalingai užbaigti dvigubos Eurolygos savaitės. Nors Stambulo klubas ir turėjo dviženklį pranašumą, bet vėliau visiškai sustojo puolime ir turėjo pripažinti Donato Motiejūno atstovaujamos „Monaco“ (15/10) ekipos pranašumą.

Š.Jasikevičius.<br>R. Vilkelio nuotr.

Feb 2, 2024, 9:16 PM, atnaujinta Feb 2, 2024, 11:37 PM

„Fenerbahce“ pralaimėjo akistatą 69:76 (25:21, 19:15, 17:19, 8:21).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Stambulo – Š.Jasikevičiaus kariauna įgijo ankstyvą pranašumą ir pirmavo praktiškai viso pirmojo kėlinio metu.

Po pirmųjų dešimties minučių „Fenerbahce“ buvo priekyje 25:21.

Antrasis kėlinys ir toliau vyko pagal „Fenerbahce“ scenarijų – Turkijos klubas net įgijo rekordinį dviženklį pranašumą ir vienu metu pirmavo 38:27.

Vis dėlto antroje mačo pusėje „Monaco“ ėmė aktyvinti gynybą ir „Fenerbahce“ nebesijautė taip užtikrintai varžovų aikštės pusėje.

Gerą bangą pagavę aikštės šeimininkai toliau smaugė Šaro auklėtinius ir persvedami rezultatą ėmė bėgti į priekį, o puolime variantų neberadusi „Fenerbahce“ turėjo kapituliuoti.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 23, Elie Okobo 16, Johnas Brownas 15.

„Fenerbahce“: Sertačas Šanli 12, Johnathanas Motley ir Scottie Wilbekina po 11.