„Wolves“ apgynė namus nuo „Pieno žvaigždžių“ ekipos

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Vilniaus „Wolves“ (13/5) komanda, kuri namuose 94:79 (31:17, 21:24, 21:20, 21:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4/14).

„Wolves“ namuose susitinka su „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais<br>Betsafe-LKL nuotr.

2024-02-03 16:22, atnaujinta 2024-02-03 18:47

Pasvaliečiai klupo penktą kartą paeiliui.

Jei pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes kova buvo apylygė, tai vėliau „Wolves“ ėmė tolti. 15:2 – tokią atkarpą surengė šeimininkai, susikrovę apčiuopiamą pranašumą – 26:14. Situacijos kontrolę „Wolves“ toliau laikė savo rankose, o galiausiai ėmė kone triuškinti oponentus – 40:22. Tiesa, iki antrojo kėlinio pabaigos „Pieno žvaigždės“ atsilikimą sugebėjo sušvelninti – 41:52.

Taiklumo ilgą laiką stokojęs Brandonas Tabbas padėjo pasvaliečiams laikytis kovoje, nors skirtumas vis tiek liko gana solidus – 59:70. Prieš akis dar buvo visas ketvirtis, bet „Wolves“ neleido svečiams pernelyg kurstyti intrigos ir nužengė pergalės link.

„Wolves“ nepadėjo Rasheedas Sulaimonas (susižeidęs alkūnę) ir Tre‘shawnas Thurmanas (susižeidęs blauzdą).

Iš dešimties Vilniaus ekipos žaidėjų dviženklį rezultatyvumą fiksavo penki.

„Wolves“: Garrisonas Brooksas 15, Vitalijus Kozys, Jeffery Tayloras ir Arnas Beručka po 13.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 16, DeAnte Johnsonas 15, Martynas Arlauskas 10.

„Vilkai“ su 13 pergalių po 18 mačų užima 3-ąją vietą čempionate.

Pasvaliečiai po „Gargždų“ pasitraukimo turi 4 pergales ir 14 nesėkmių, kas jiems leidžia užimti 10-ąją vietą.

Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi „Wolves“ laimėjimu 91:88.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?