Po skaudžios nesėkmės Š. Jasikevičius įvardijo pagrindines pralaimėjimo priežastis

Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai penktadienį iššvaistė dviženklį pranašumą ir apmaudžiai išvykoje 69:76 nusileido „Monaco“ klubui.

Šarūnas Jasikevičius<br>R. Vilkelio nuotr.

Feb 3, 2024, 11:37 AM, atnaujinta Feb 3, 2024, 2:11 PM

Antrajame kėlinyje Šaro auklėtiniai pirmavo 38:27, tačiau sėkmingos atkarpos pratęsti nepavyko ir lemiamą kėlinį Turkijos klubas pasitiko pirmaudamas 6 taškais, 61:55.

Tačiau paskutinės 10 minučių Š.Jasikevičiui ir jo auklėtiniams virto košmaru. Monegaskai į savo krepšį per ketvirtą kėlinį praleido vos 8 taškus ir sugebėjo iškovoti pergalę.

Po rungtynių kalbėjęs strategas iš Lietuvos įvardijo pagrindines priežastis, dėl ko jo auklėtiniams nepavyko laimėti.

„Noriu pasveikinti „Monaco“ ir Sašą Obradovičių. Rungtynes pradėjome gerai, buvome energingi ir žaidėme tinkamą žaidimą, – kalbėjo Š.Jasikevičius. – Nepavyko to išlaikyti antrajame kėlinyje, mums labai pakenkė prarasti kamuoliai. Taip pat nepataikėme daug laisvų metimų. Atvirai kalbant, negalėjome tinkamai reaguoti į „Monaco“ fiziškumą ir gynybos pokyčius. Buvome arti pergalės, bet nebuvome pakankamai geri. Tokiose sunkiose rungtynėse mažos smulkmenos nulemia rezultatą, taip nutiko ir vėl.“

„Fenerbahce“ turėdama 15 pergalių ir 10 nesėkmių Eurolygoje užima 6-ąją vietą.