D. Sabonis nestabdo – lietuvis prie pergalės prisidėjo eiliniu trigubu dubliu

Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną trigubą dublį, o „Sacramento Kings“ (29/19) iškovojo eilinę pergalę.

Domantas Sabonis<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2024, 8:22 AM, atnaujinta Feb 4, 2024, 8:27 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 123:115 (32:25, 39:27, 20:29, 32:34) pranoko „Chicago Bulls“ (23/27) ekipą.

D.Sabonis per 39 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 6 kartus suklydo.

Aukštaūgiui tai buvo 14 šio sezono trigubas dublis ir 31 dvigubas dublis iš eilės.

Po tikslaus Nikola Vučevičiaus tolimo metimo, priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Kings“ ekipai turint 4 taškų persvarą – 115:111. Prie baudų linijos stojęs De‘Aaronas Foxas pataikė tik vieną metimą, o N.Vučevičiaus dvitaškis atsilikimą sumažino iki 3 taškų.

Harrisonas Barnesas su DeMaru DeRozanu apsikeitė tiksliais dvitaškiais ir likus rungtyniauti lygiai minutę laiko buvo tikimasi atkaklios kovos iki rungtynių pabaigos. Visgi visi šeimininkų metimai skriejo pro šalį ir Sakramento klubas šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė įspūdingas rungtynes sužaidęs D.Foxas. Amerikietis surinko 41 tašką (8/13 dvit., 5/11 trit., 10/12 baud.), 4 atkovotus ir 5 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

Sakramento klubas turėdamas 29 laimėjimus po 48 rungtynių užima 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Bulls“ laimėjo 23 rungtynes iš 50 ir rikiuojasi 9-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„Bulls“: Coby White'as 26, DeMaras DeRozanas ir Nikola Vučevičius po 24.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 41, Malikas Monkas 22, Trey Lylesas 16.