Sezono mačą sužaidęs B. Bealas nepaliko vilčių komandai, kurioje praleido savo karjeros dešimtmetį

Bradley Bealas nepagailėjo savo buvusios komandos ir fiksavo šio sezono rekordus, o „Phoenix Suns“ (29/21) sutriuškino „Washington Wizards“ (9/40).

Bradley Bealas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2024, 7:35 AM, atnaujinta Feb 5, 2024, 7:46 AM

„Suns“ Vašingtone 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26) nepasigailėjo „Wizards“ krepšininkų.

Į savo pirmojo klubo namų areną sugrįžęs Bradley Bealas prieš rungtynes sulaukė pagerbimo vaizdo įrašo ir gausių ovacijų iš vietos sirgalių, o po to gynėjas surengė fantastinį puolimo šou.

Gynėjas per 31 minutę aikštelėje sumetė 43 taškus (12/16 dvit., 4/5 trit., 7/7 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai – rezultatyviausias B.Bealo sezono pasirodymas.

Primename, kad B.Bealas iki šio sezono 11 metų praleido „Wizards“ gretose.

„Wizards“ gretose rezultatyviausias buvo Izraelio krepšininkas Deni Avdija. Puolėjas per 25 minutes įmetė 24 taškus (7/8 dvit., 3/5 trit., 1/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir suklydo 5 kartus.

Puolėjui iki pakartoto rezultatyvumo rekordo NBA pritrūko vos 1 taškelio.

Po šios pergalės „Suns“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi 6-oje vietoje, o „Wizards“ Rytuose užima prieš paskutinę 14-ąją vietą.

„Wizards“: Deni Avdija 24, Eugene’as Omoruyi 16 (5/9 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam.), Danielis Gaffordas (7/7 dvit., 7 atk. kam., 2 blok. met.) ir Corey Kispertas (6/6 dvit., 0/7 trit., 3/3 baud., 4 rez. perd., 3 klaid.) po 15, Jordanas Poole‘as 14 (7/12 dvit., 0/3 trit., 8 rez. perd.), Landry Shametas 13 (5/6 dvit., 1/4 trit.).

„Suns“: Bradley Bealas 43, Jusufas Nurkičius (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud., 13 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Kevinas Durantas (4/6 dvit., 3/3 trit., 4 atk. kam., 3 rez. perd.) po 18, Devinas Bookeris 14 (3/8 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd.).