J. Valančiūnas per trumpą laiką aikštelėje pasižymėjo dvigubu dubliu, o „Pelicans“ sudaužė „Raptors“

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o „New Orleans Pelicans“ (29/21) namuose nepasigailėjo „Toronto Raptors“ krepšininkų (17/33).

Jonas Valančiūnas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 6, 2024, 6:41 AM

„Pelicans“ 138:100 (36:19, 31:31, 38:21, 33:29) sutriuškino Toronto ekipą.

J.Valančiūnas per 20 minučių aikštelėje sumetė 10 taškų (4/14 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 12 atkovotų kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ jau mačo pradžioje bėgo į priekį nuo „Raptors“ ir pirmojo kėlinio pabaigoje buvo susikrovę 20-ies taškų persvarą (31:11). Visgi „Raptors“ prieš pat kėlinio pabaigą pasigerino situaciją ir sumažino atotrūkį nuo „Pelicans“ (36:19).

Pusę antrojo kėlinio „Pelicans“ susigrąžino solidesnį pranašumą, kurį turėjo pirmojo kėlinio metu (49:28), tačiau po to „Raptors“ atsakė savo geresne atkarpa ir prieš ilgąją pertrauką ir toliau skyrė tie patys 17-a taškų (67:50).

Trečiojo ketvirčio pradžioje abi ekipos keitėsi taškais, tačiau įpusėjus kėlinukui „Pelicans“ vėl pradėjo demonstruoti geresnį krepšinį, kuris kėlinio pabaigoje po Brandono Ingramo tritaškio aikštelės šeimininkams leido pirmauti 36 taškais (105:69). Scottie Barnesas pataikė du baudos metimus ir „Pelicans“ į ketvirtąjį kėlinį ėjo pirmaudami 34 taškų skirtumu (105:71).

Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kurį „Pelicans“ pavyko sutvarkyti. JV ir jo komanda buvo susikrovusi net 44 taškų pranašumą 138:94, tačiau po to atkarpą 6:0 laimėjo „Raptors“, o galop pergalę 38 taškų persvara 138:100 šventė „Pelicans“.

Aikštelės šeimininkų gretose nesustabdomas buvo Brandonas Ingramas, kuris per 30 minučių aikštelėje pelnė 41 tašką (8/10 dvit., 8/11 trit., 1/1 baud.), sugriebė 6 atkovotus kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Gradey Dickas, kuris aikštelėje praleido 30 minučių, pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 4/8 tritr.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Pelicans“ šiuo metu Vakarų konferencijoje dalinasi 6–7 vietas su „Phoenix Suns“ ekipa, o „Raptors“ Rytuose rikiuojasi 12-oje vietoje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 41, C. J. McCollumas 20 (6/10 trit., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam.), Zionas Williamsonas 16 (5/8 dvit., 6/6 baud., 5 rez. perd.), Jose Alvarado 11 (4/4 dvit., 1/7 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Jonas Valančiūnas ir Trey‘us Murphy (2/8 trit., 6 atk. kam.) po 10.

„Raptors“: Gradey Dickas 22, Scottie Barnesas 17 (3/7 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok. met.), Jakobas Poeltelis 14 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Chrisas Boucher 11 (3/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam.).