Dinamiškas L. Dončičiaus ir K. Irvingo duetas nukalė „Mavericks“ pergalę prieš „Nets“

Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo tandemo tempiama „Dallaso Mavericks“ (28/23) ekipa išvykoje nugalėjo „Brooklyn Nets“ (20/30) krepšininkus.

Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2024, 7:25 AM

„Mavericks“ 119:107 (31:24, 34:23, 30:30, 24:24) nugalėjo „Nets“ ekipą.

K.Irvingas į savo buvusios komandos krepšį per 40 minučių žaidimo sukratė 36 taškus (9/14 dvit., 6/10 trit.) ir pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.

L.Dončičius sužaidė ne ką blogesnį mačą ir buvo visai arti trigubo dublio. Slovėnas aikštelėje praleido 43 minutes, pelnė 35 taškus (9/16 dvit., 4/11 trit., 5/10 baud.), atkovojo net 18 kamuolių ir išskirstė 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose ryškiausiai žaidė Mikalas Bridgesas, kuris per 38,5 minutės aikštelėje pelnė 28 taškus (6/10 dvit., 5/11 trit., 1/1 baud.) ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ po pirmojo kėlinio pirmavo 31:24, o po to antrajame kėlinyje K.Irvingas pataikė 4 metimus iš eilės ir pelnė 10 taškų, kas lėmė, kad svečiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kuris prieš ilgąją pertrauką siekė net 18 taškų (65:47).

Trečiąjį ketvirtį Dalaso krepšininkai pradėjo penkiais taškais iš eilės, kas lėmė, kad „Nets“ treneris Jacque Vaughnas paprašė ankstyvos minutės pertraukėlės (70:47).

„Nets“ vienu metu trečiajame kėlinyje buvo sumažinę „Mavericks“ pranašumą iki 9 taškų (80:71), tačiau po to Dalaso ekipa surengė spurtą 15:6 ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino solidų pranašumą (95:77).

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Spencerio Dinwiddie baudos metimo „Nets“ sumažino savo deficitą iki 6 taškų (107:101), tačiau „Mavericks“ vėl atsakė spurtu 12:6 Ir galop Brukline šventė pergalę (119:107).

Vakarų konferencijoje „Mavericks“ šiuo metu užima 8-ąją vietą, o „Nets“ Rytuose rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 28, Royce‘as O‘Neale‘as 18 (2/5 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam.), Camas Thomasas 16 (5/13 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Wilsonas 10 (2/3 trit., 4 atk. kam.), Benas Simmonsas (4/7 dvit., 1/2 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Nicas Claxtonas (3/9 dvit., 3/3 baud., 11 atk. kam., 5 blok. met.) ir Spenceris Dinwiddie (4/4 dvit., 0/4 trit., 1/1 baud., 5 rez. perd.) po 9.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 36, Luka Dončičius 35, Timas Hardaway 14 (3/7 trit., 3/3 baud., 7 atk. kam., 3 rez. perd.), Joshas Greenas 12 (3/6 dvit., 2/5 trit., 3 rez. perd.).