Didžiausias apmaudas – įspūdingai „Kings“ už ausų tempęs D. Sabonis galiausiai kapituliavo prieš blogiausią NBA klubą

Net ir 30 pelnytų Domanto Sabonio taškų nepadėjo „Sacramento Kings“ (29/21) išvengti pralaimėjimo blogiausiai NBA ekipai „Detroit Pistons“ (7/43). Namie kovojęs „Kings“ nusileido svečiams net 120:133 (31:36, 27:39, 36:27, 21:36).

Domantas Sabonis neišgelbėjo „Kings“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 8, 2024, 7:33 AM, atnaujinta Feb 8, 2024, 9:42 AM

Lietuvis šiose rungtynėse pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.) atsikovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis dvigubą dviženklį pasiekia jau 33-iosiose rungtynės iš eilės. 30 taškų per rungtynes – ketvirtas rezultatyviausias jo mačas šiame sezone. Šio sezono rekordas yra 37 taškai.

Tai jau antrasis kartas šį sezoną, kai „Pistons“ daužo „Kings“ – sausio 9 dieną pas save Detroitas nugalėjo dar solidžiau 131:110.

„Kings“ ilgai kankinosi su blogiausia NBA sezono ekipa, kurios sąskaitoje iki trečiadienio buvo vos 6 laimėjimai ir net 43 nesėkmės. Tai pats blogiausias rezultatas tarp visų NBA klubų.

D.Sabonio vedamas Sakramentas atsiliko po pertraukos ir trečiame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą. Tuo metu D.Sabonis jau buvo pelnęs 13 taškų ir atsikovojęs 6 kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas išsilygino 105:105 ir atrodė, kad įvyko lūžis, tačiau „Pistons“ ir vėl atitrūko ir likus grumtis 3 min. buvo priekyje 118:113,

Dar kritiškesnė situacija buvo iki finalo sirenos likus 1 min. 50 sek. – Detroitas pabėgo 127:118 ir galiausiai šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę ištempė Jadenas Ivey, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 37 taškai (8/16 dvit., 5/7 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (10/14 dvit., 7/10 baud., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 23, Trey Lylesas 19 (5/10 trit.), Kevinas Huerteris 16 (4/9 trit.), De'Aaronas Foxas 12.

„Pistons“: Jadenas Ivey 37, Alecas Burksas 25, Jalenas Durenas 20 (15 atk. kam.), Marcusas Sasseras 18, Ausaras Thompsonas 12.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?