Milane – tandemo vedamos „Olimpia“ pergalė prieš „Real“

Shavono Shieldso ir Nikola Mirotičiaus dueto tempiama Milano „Olimpia“ (11/15) namuose įteikė retą pralaimėjimą Madrido „Real“ (22/4) krepšininkams.

Shavonas Shieldsas<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Feb 8, 2024, 8:58 PM, atnaujinta Feb 9, 2024, 12:43 AM

„Olimpia“ 81:76 (23:19, 25:10, 18:25, 15:22) išsaugojo savo dviženklį pranašumą ir „Real“ krepšininkams vos ketvirtąjį pralaimėjimą Eurolygoje šį sezoną.

Įspūdingus pasirodymus surengė „Olimpia“ lyderiai Sh.Shieldsas ir N.Mirotičius.

Sh.Shieldsas per 30,5 minutes sumetė net 27 taškus (5/6 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir sukaupė 29 naudingumo balus.

N.Mirotičius aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias į „Real“ krepšį sukratė 23 taškus (1/2 dvit., 6/7 trit., 3/3 baud.), sugriebė 5 atkovotus kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir taip pat surinko 29 naudingumo balus.

„Real“ gretose naudingiausiai žaidė argentinietis Facundo Campazzo. Gynėjas per 18,5 minutės pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 13 naudingumo balų pasirodymą.

„Olimpia“ sužaidė gerą pirmąją rungtynių dalį, o ypač antrąjį kėlinį. Aikštelės šeimininkai antrąjį ketvirtį laimėjo 25:10, o į ilgąją pertrauką ėjo pirmaudami kone triuškinamu skirtumu (48:29).

Antroje mačo dalyje karališkasis klubas mažino varžovų pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje iš dviženklio „Olimpia“ skirtumo liko vos 2 taškeliai (71:69), tačiau galop N.Mirotičiaus ir Sh.Shieldso tempiama „Olimpia“ atlaikė „Real“ šturmą ir šventė pergalę (81:76).

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 27, Nikola Mirotičius 23, Maodo Lo (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud., 4 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Shabazzas Napieras (3/4 dvit., 0/5 trit., 2/3 baud., 3 atk. kam.) po 8.

„Real“: Džananas Musa 12 (1/1 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud., 3 atk. kam., 3 klaid.), Mario Hezonja 11 (1/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud., 3 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 9 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas (3/5 dvit., 2/4 baud., 4 atk. kam.) po 8.