Valensijoje – techninių pražangų lietus, blankus I. Brazdeikis ir trečioji „Olympiakos“ pergalė paeiliui

Ignas Brazdeikis buvo blankus, o Pirėjo „Olympiakos“ (15/11) dėka įspūdingo trečiojo kėlinio iš Valensijos išsivežė pergalę prieš vietos „Valencia Basket“ ekipą (13/13).

Ignas Brazdeikis<br>IMAGO/Scanpix nuotr.

2024-02-08 21:00, atnaujinta 2024-02-09 00:44

Pirėjo klubas išvykoje 78:65 (21:19, 19:20, 20:9, 18:17) įveikė „Valencia Basket“ krepšininkus. Tai – trečioji „Olympiakos“ pergalė Eurolygoje paeiliui.

Šiame mače I.Brazdeikis sužaidė blankoką mačą. Lietuvis per 8,5 minutės pelnė 3 taškus (1/5 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Olympiakos“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Isaiah Canaanas. Gynėjas per beveik 23 minutes aikštelėje pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.).

Tuo tarpu „Valencia Basket“ neišgelbėjo solidus Semi Ojeleye pasirodymas. Puolėjas per beveik 26 minutes žaidimo sumetė 19 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus perėmė kamuolį iš varžovų, 4 kartus suklydo, 6 kartus išprovokavo varžovų pražangas ir sukaupė 25 naudingumo balus.

Praktiškai visą pirmąją mačo pusę pirmavo svečiai iš Pirėjaus, kurie vienu metu antrajame kėlinyje buvo susikrovę 11-os taškų pranašumą (34:23), tačiau po to atkarpą 6:16 laimėjo aikštelės šeimininkai, kurie prieš pat ilgąją pertrauką sumažino Graikijos grandų pranašumą iki minimalaus (41:40).

Trečiąjį kėlinį įspūdingu spurtu pradėjo „Olympiakos“ krepšininkai, kurie penkių minučių atkarpą laimėjo 11:2 ir galop susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį turėjo antrajame kėlinyje (52:42). Galop trečiąjį kėlinį „Olympiakos“ laimėjo 20:9, o po trijų kėlinių graikų klubas pirmavo (60:48).

Be to, įdomu, ka trečiajame kėlinyje dvi technines pražangas gavo „Valencia Basket“ treneris Alexas Mumbru, kuris buvo išvarytas iš rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ be didesnių problemų išsaugojo dviženklį pranašumą ir galop šventė pergalę (78:65).

Ketvirtajame kėlinyje antrąją techninę pražangą gavo Chrisas Jonesas (pirmąją gavo trečiajame kėlinyje – red.) ir vieną techninę pražangą gavo Filipas Petruševas.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19, Xabi Lopezas-Arostegui 10 (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud., 5 atk. kam.), Stefanas Jovičius 9 (3/3 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud., 3 atk. kam.) ir Damienas Inglisas 7 (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud., 5 atk. kam.).

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 16, Mosesas Wrightas (3/4 dvit., 4/7 baud., 4 atk. kam.) ir Shaquielle'as McKissicas (2/4 dvit., 6/6 baud., 3 rez. perd.) po 10, Alecas Petersas (1/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud., 11 atk. kam., 16 naud. bal.) ir Nigelis Williamsas-Gossas (3/9 dvit., 1/3 trit.) po 9.