Vos 6 rezultatyvius perdavimus atlikę „Monaco“ krepšininkai pasiekė pergalę

Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (16/10) klubas penktadienį išvykoje 81:78 (21:16, 24:19, 15:19, 21:24) palaužė Bolonijos „Virtus“ (16/10) ekipą.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 9, 2024, 9:16 PM, atnaujinta Feb 10, 2024, 12:37 AM

D.Motiejūnas per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Monako krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje buvo sugebėję susikurti 15 taškų persvarą, tačiau iki rungtynių pabaigos sugebėjo ją iššvaistyti ir sirgaliai pasitiko dramatišką rungtynių finišą.

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo tiksliomis Tornikės Šengelijos baudomis, kurios išvedė šeimininkus į priekį 78:77. Prieš prasidedant lemiamai minutei tuo pačiu atsakęs Jordanas Loydas grąžino persvarą „Monaco“ ekipai.

Svarbiausios atakos buvo patikėtos Iffe Lundbergui, tačiau dano du tritaškiai ir vienas dvitaškis skriejo pro šalį ir svečiai šventė sunkią pergalę.

Įdomu, jog per visas rungtynes „Monaco“ krepšininkai sugebėjo atlikti vos 6 rezultatyvius perdavimus.

„Virtus“: Marco Belinelli 21, Iffe Lundbergas 15, Tornike Šengelija 12.

„Monaco“: Jordanas Loydas 24, Mike‘as Jamesas 21, Elie Okobo 9.

„Virtus“ turėdami 16 pergalių ir 10 pralaimėjimų užima 5-ąją vietą Eurolygoje.

Monegaskai laimėjo 5 rungtynes paeiliui ir su 16 laimėjimų žengia 4-oje pozicijoje.

Pirmoji komandų tarpusavio akistata Monake baigėsi svečių pergale 83:59.