Los Andžele – K. Bryanto statulos atidengimas ir „Nuggets“ pergalė

NBA čempionai „Denver Nuggets“ (36/16) išvykoje 114:106 (29:23, 30:26, 24:30, 31:27) palaužė „Los Angeles Lakers“ (27/26) krepšininkus, o prieš mačą Los Andžele buvo atidengta pirmoji Kobe Bryanto statula.

K. Bryanto statula ir J.Murray<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2024, 11:42 AM

Trys valandos iki rungtynių pradžios „Los Angeles Lakers“ prie savo namų arenos atidengė beveik 6-ių metrų aukščio Kobe Bryanto statulą, skirtą pagerbti tragiškai prieš ketverius metus žuvusią krepšinio legendą.

Namuose žaidę „Lakers“ rungtynėse nei karto nebuvo išsiveržę į priekį, o „Nuggets“ pergalės kalviais tapo Jamalas Murray‘us ir Michaelas Porteris.

J.Murray‘us per 35,5 minutės įmetė 29 taškus (7/16 dvit., 5/9 trit.), išskirstė 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

M.Porteris per beveik 38 minutes aikštelėje įmetė 27 taškus (7/13 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Lakers“ neišgelbėjo fenomenalus Anthony Daviso pasirodymas. Puolėjas per 38 minutes sumetė 32 taškus (14/24 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 4 metimus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipa su 27 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje rikiuojasi devintoje vietoje. Tuo tarpu NBA čempionai iš Denverio su 36 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų Vakaruose yra antri.