Atėnuose – E. Atamano pamokos Šarui ir M. Grigonio ekipos pergalė

Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (16/10) klubas penktadienį Eurolygoje namuose 74:63 (13:21, 25:9, 19:17, 17:16) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (15/11), kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Marius Grigonis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 9, 2024, 8:55 PM, atnaujinta Feb 10, 2024, 12:11 AM

M.Grigonis prie pergalės pridėjo 5 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 klaidą ir 1 naudingumo balą.

Svečiai iš Turkijos startavo susikurdami 12 taškų pranašumą (19:7), tačiau ši laimė tęsėsi neilgai.

Antrajame kėlinyje Atėnų klubas panaikino deficitą ir pirmąją pusę užbaigę spurtu 11:0 ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 38:30.

Po pertraukos „Panathinaikos“ sugebėjo pranašumą padidinti net iki 17 taškų (55:38) ir pilnai perėmė rungtynių iniciatyvą.

„Fenerbahce“ ketvirtajame kėlinyje dar sugebėjo kelis kartus pavojingiau priartėti prie varžovų, tačiau Ergino Atamano auklėtiniai į bet kokius Stambulo komandos pagrasinimus atsakydavo taškais.

Naudingiausiai „Panathinaikos“ ekipoje žaidė Mathias Lessort‘as, kuris pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23, Mathiasas Lessort'as 13, Jerianas Grantas 9.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley 16, Nickas Calathes ir Tarikas Biberovičius po 12.

„Panathinaikos“ su 16 pergalių po 26 rungtynių užima 3-ąją vietą.

Stambulo klubas turėdamas 15 laimėjimų rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Fenerbahce“ laimėjo 83:69.