Pasakiškas D. Sabonio pasirodymas „Kings“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Lietuvos krepšinio žvaigždė Domantas užfiksavo dar vieną įspūdingą trigubą dublį, tačiau jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (30/23) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 14, 2024, 7:47 AM, atnaujinta Feb 14, 2024, 11:21 AM

Kalifornijos klubas išvykoje 125:130 (39:38, 28:26, 25:30, 33:36) nusileido „Phoenix Suns“ (32/22) ekipai.

D.Sabonis per nepilnas 39 minutes pasižymėjo 35 taškais (14/20 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), 18 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 12 rezultatyvių perdavimų, 3 blokais ir 1 klaida.

Tai buvo jau penktasis D.Sabonio trigubas dublis per pastarąsias šešias rungtynes. Šį sezoną lietuvis tokį pasiekimą užfiksavo jau 18 kartų ir pagal šį statistinį rodiklį pirmauja lygoje.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai turėjo 10 taškų pranašumą (108:98), tačiau 12:0 spurtą surengę „Kings“ krepšininkai greitai sugrįžo į rungtynes.

Likus rungtyniauti kiek mažiau nei 3 minutes „Kings“ pirmavo 116:115, bet Finikso sirgalius ant kojų pakėlė du tikslūs Devino Bookerio metimai iš vidutinio nuotolio.

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei De‘Aaronas Foxas perėmęs kamuolį atsilikimą sumažino iki minimalus, o vėliau amerikietis greitu tritaškiu atsakė į tikslų tolimą Royce‘o O‘Neale‘o metimą.

Dar vieną vidutinio nuotolio metimą pataikęs D.Bookeris vėl suteikė didesnį pranašumą „Suns“ komandai, bet į tai sėkmingai atsakė D.Sabonis pataikydamas iš po krepšio.

Likus žaisti 18 sekundžių Keeganas Murray‘us prasižengė dar neišmetus kamuolio į aikštę, kas leido D.Bookeriui mesti vieną baudos metimą. Po sėkmingo baudos metimo amerikietis išprovokavo dar vieną pražangą. Antasis D.Bookerio baudos metimas rezultatui esant 126:123 skriejo pro šalį, tačiau „Suns“ sugebėjo atsikovoti kamuolį puolime.

Likus rungtyniauti 11 sekundžių D.Bookeris pataikė dar du baudos metimus ir užtikrino pergalę.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė 28 taškus (9/12 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud.) pelnęs, 11 kamuolių atkovojęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Kevinas Durantas.

Sakramento klubas po 53 rungtynių savo sąskaitoje turi 30 pergalių ir Vakarų konferencijoje užima 8-ąją vietą. „Suns“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

„Suns“: Kevinas Durantas 28, Devinas Bookeris 25, Ericas Gordonas 23.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 40, Domantas Sabonis 35, Malikas Monkas 22.