D. Sabonis pranoko N. Jokičių, o „Kings“ įveikė NBA čempionus

Domantas Sabonis tiesioginėje akistatoje pranoko NBA superžvaigždę Nikolą Jokičių, o lietuvio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (31/23) klubas įveikė NBA čempionus.

D. Sabonis pranoko N. Jokičių, o „Kings“ įveikė NBA čempionus<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 15, 2024, 7:03 AM, atnaujinta Feb 15, 2024, 7:05 AM

„Kings“ ekipa su D.Saboniu 102:98 (16:27, 25:26, 30:21, 31:24) išvykoje įveikė čempionų titulą ginančius „Denver Nuggets“ (36/19) krepšininkus.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 37 minutes surinko 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud.), 13 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 2 minutes „Kings“ atsilikinėjo minimaliu skirtumu (92:93), tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi De‘Aaronas Foxas.

Nesustabdomas amerikietis pelnė 8 taškus paeiliui, o N.Jokičiui realizavus 2 baudos metimus gynėjas pataikė dar vieną dvitaškį ir užtvirtino Sakramento klubo pergalę.

D.Foxas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 30 taškų (10/19 dvit., 2/7 trit., 4/6 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesioginis D.Sabonio varžovas, 2 kartus NBA MVP tapęs ir praėjusio NBA finalo naudingiausias žaidėjas Nikola Jokičius atrodė kur kas prasčiau už lietuvį.

Serbas pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 0/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio atstovaujamas Sakramento klubas po 54 rungtynių turi 31 pergalę ir užima 8-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Nuggets“ su 36 laimėjimais ir 19 pralaimėjimų rikiuojasi 4-oje pozicijoje.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 25, Michaelas Porteris 19, Nikola Jokičius 15.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 30, Domantas Sabonis ir Harrisonas Barnesas po 20.