Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (33/22) išvargo pergalę prieš vieną silpniausių NBA komandų.

J. Valančiūnas su „Pelicans“ išvargo pergalę prieš vieną prasčiausių NBA komandų<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 15, 2024, 7:30 AM

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 133:126 (31:26, 37:34, 31:38, 34:28) įveikė „Washington Wizards“ (9/45) krepšininkus.

Geriausiu Lietuvos krepšininku išrinktas J.Valančiūnas didelio vaidmens rungtynėse nesulaukė ir ant parketo praleido tik 15 minučių.

Per jas JV pelnė 10 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiams iš Vašingtono pavyko išlyginti rezultatą (115:115), tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę šeimininkai per kelias minutes įgijo 8 taškų pranašumą.

Rankų nesudėję „Wizards“ krepšininkai paskutinės minutės metu sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 3 taškų (126:129), bet Trey’us Murphy likus rungtyniauti 18 sekundžių realizavo du baudos metimus ir užtiktino „Pelicans“ pergalę.

Nuostabias rungtynes „Wizards“ ekipoje sužaidė Denis Avdija. Krepšininkas iš Izraelio pelnė 43 taškus (7/14 dvit., 6/10 trit., 11/13 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net ir tokių statistinių rodiklių nepakako norint iškovoti pergalę.

„Pelicans“ krepšininkai su 33 pergalėmis ir 22 pralaimėjimais žygiuoja 5-oje Vakarų konferencijos pozicijoje. „Wizards“ su 9 pergalėmis po 54 rungtynių turi antrą blogiausią laimėjimų/pralaimėjimų santykį visoje lygoje.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36, C.J. McCollumas 26, Brandonas Ingramas 18.

„Wizards“: Deni Avdija 43, Corey Kispert 20, Jordanas Poole’as 19.