K. Lowry sugrįžimas į gimtąją Filadelfiją – su siūlėmis kaktoje

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) – sentimentus „Philadelphia 76ers“ (32/23) vakaras ir skaudžios Kyle‘o Lowry rungtynės. Pirmą kartą savo gimtojo miesto, Filadelfijos, marškinėlius apsivilkusiam 37-erių gynėjui K.Lowry pergalės namuose pasiekti nepavyko, o rungtynes apkartino skausmingas incidentas.

Kyle'as Lowry<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 23, 2024, 11:34 AM, atnaujinta Feb 23, 2024, 11:35 AM

„Philadelphia 76ers“ namuose 96:110 krito prieš „New York Knicks“ (34/22) ekipą, o garsiai pasitiktas vietos herojus K.Lowry dar iki pirmos rungtynių pusės pabaigos praleido varžovų centro Jericho Simso alkūnę ir į ilgąją pertrauką išėjo su septyniomis siūlėmis virš kairiojo antakio.

„76ers“ naujokas sugrįžo ant parketo antroje rungtynių dalyje, tačiau to neužteko. K.Lowry per 25 minutes įmetė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Atmosfera čia puiki. Esu labai laimingas. Nesmagu pralaimėti, bet rungtynės buvo nuostabios. Dabar svarbiausia laimėti“, – apie sugrįžimą į gimtąjį miestą kalbėjo K.Lowry.

„Knicks“ į pergalę vedė Bojanas Bogdanovičius, per 24 minutes įmetęs 22 taškus, atkovojęs 2 ir perėmęs 3 kamuolius.