Prieš akistatą su Lietuva – Estijos rinktinės pergalė

Estijos krepšinio rinktinė prieš akistatą su Lietuvos krepšininkais iškovojo pergalę atrankoje į 2025 metų Europos čempionatą.

Prieš akistatą su Lietuva – Estijos rinktinės pergalė<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 23, 2024, 10:05 PM

H grupės išvykos rungtynėse estai 74:69 (19:20, 17:23, 21:10, 15:11) palaužė Šiaurės Makedoniją.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Janari Joesaaras, kuris per 28 minutes surinko 7 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 17 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose naudingumu išsiskyrė Ethanas Happas, kuris per 35 minutes pasižymėjo 18 taškų (8/13 dvit., 2/4 baud.), 10 atkovotų ir 4 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 4 blokais ir 30 naudingumo balų.

Šiaurės Makedonija: Nenadas Dimitrijevičius 25, Ethanas Happas 18, Stojanas Gjuroski 10.

Estija: Maikas Kotsaras ir Siim-Sanderis Vene po 16, Kristianas Kullamae 14.

Estijos rinktinė pirmadienį (vasario 26 dieną) namuose priims Lietuvos krepšininkus.